MESSI MOŽE ŠTO GOD POŽELI, SUCI GA NEĆE KAZNITI? / Nevjerojatno da za ovaj brutalan start nije dobio niti žuti karton

Na sreću, nogometaš Athletica nije ozbiljnije ozlijeđen nakon (pre)grubog starta

24.6.2020.
10:57

Nogometaši Barcelone u utorak su na gostovanju s 1:0 svladali Athletic Bilbao, a pobjedonosni pogodak postigao je u 71. minuti hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

RAKITIĆ SRUŠIO ATHLETIC I VRATIO BARCELONU NA PRVO MJESTO: /

Katalonci ponovno imaju tri boda više od Reala

Nakon te utakmice najviše se pisalo o Rakitićevom potezu, ali i ružnom startu najboljeg igrača Barce i jednog od najboljih nogometaša svijeta Lionela Messija.

Prežestoko

Argentinac je, naime, u 70. minuti, opasno nagazio na nogu braniča protivničke momčadi Yeraya Alvareza, a suci mu za to nisu dali niti žuti karton.