MESSI JE SINOĆ RADIO ČUDA, S KOJEG JE ON PLANETA? / Izluđivao je igrače Liverpoola i zlostavljao ih; pogledajte njegove 'supermoći'

'Messi uopće nije pokazivao obzira prema obitelj Liverpoolovih nogometaša koji su gledali utakmicu sinoć'

2.5.2019.
9:23
Screenshot: Twitter

Kolika je genijalnost Lionela Messija bila jučer na Camp Nou protiv Liverpoola svjedoči i snimka njegove čudesne izvedbe koja se pojavila na društvenim mrežama, u trajanju od 6.35 minuta. Osim dva pogotka u 75. i 82. minuti, posebno onog spektakularnog iz slobodnjaka s više od 25 metara za 3-0, Argentinac se iskazao u svim aspektima nogometne igre.

DRUŠTVENE MREŽE UPRAVO UNIŠTAVAJU VAN DIJKA: /

'Toliko se prepao Messija da je počeo moliti suca za pomoć'

Malo smo surfali bespućima društvenih mreža i sami se uvidjeli kako se nogometni fanovi klanjaju čovjeku koji nogomet igra drukčije od svih drugih.

"Messi uopće nije pokazivao obzira prema obitelj Liverpoolovih nogometaša koji su sinoć gledali utakmicu", napisao je jedan nogometni zaljubljenik uz priloženi video sjajnog poteza kapetana Barcelone.

A pogledajte ovaj Messijev potez...

"Na kojem planetu moraš biti rođen da imaš supermoći poput ovih", jedan je od zanimljivijih komenatar na račun Messijeve partije objavljenih na Twitteru na koje smo naišli.

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Barcelona je na Camp Nou pred 96.000 gledatelja pobijedila Liverpool sa 3-0 i učinila veliki korak prema plasmanu u finalu.

Barcelona je povela golom Luisa Suareza u 26. minuti, a potom je uslijedio 'Messi show'. Argentinski 'čarobnjak' je u 75. minuti povisio na 2-0, a priču je zaključio fantastičnim golom iz slobodnog udarca s više od 25 metara.

Ivan Rakitić je odigrao odlično svih 90 minuta za Barcu, dok Dejan Lovren nije nastupio za Liverpool.