Veliki preokret u slučaju 'Mandžukić'

3.2.2014.
9:30

Naš je napadač, podsjetimo, izostavljen iz kadra za nedavnu utakmicu protiv Borussije Mönchengladbach, a objašnjenje iz kluba je bilo da se nije dovoljno zalagao na treninzima.

Vraćen je u sastav za dvoboj protiv Stuttgarta u kojem je ušao u igru u drugom poluvremenu, a ove je nedjelje napokon osvanuo i u udarnoj momčadi.

U prvom je poluvremenu izravno asistirao za prvi pogodak Marija Götzea, a nakon njegova udarca glavom, koji je blokirao Alexander Madlung, Franck Ribery je zabio za 2:0. Na koncu se Mandžukić i sam upisao u strijelce, postigao je pogodak za konačnih 5:0 u 89. minuti.

"Mandžukićev odgovor na terenu je bio fantastičan. Uložio je veliki napor u nedjeljnu utakmicu", rekao je Sammer za Sky i dodao:

"Mario je odigrao sjajno prvo poluvrijeme, to je ono što nam je trebalo. Na odličnom je putu i svi smo sretni zbog toga."