KOVAČIĆ OPET BRILJIRAO: / Ovim se podatkom ne mogu pohvaliti niti najbolji europski dribleri

27.2.2018.
22:55

REAL PORAŽEN U BARCELONI: Španjolski prvak primio pogodak u 93. minuti, o obrani naslova sad mogu samo sanjati

REAL PORAŽEN U BARCELONI: /

Real Madrid poražen je na gostovanju kod Espanyola u Barceloni sa 1-0, a strijelac jedinog pogotka bio je Moreno u 93. minuti. Time su Kraljevi ponovo srušili nade da će nekim čudom možda dostići Barcelonu koja ima 14 bodova prednosti.

Nije to opet bila dobra predstava Zidaneove momčadi, ali jedan se igrač ipak istaknuo, a to je naš Mateo Kovačić. Kova je igrao do 89. minute kada ga je zamijenio Mayoral, a portal Who Scored progalsio ga je igračem utakmice.

Hrvatski je veznjak imao čak 93,7% uspješnih dodavanja, sedam uspješnih startova i šest driblinga.

A tih šest driblinga su posebna priča. Naime, Kovačić je u La Ligi pokušao izvesti 21 dribling te su svi bili uspješni! Ovakvim se podacima ne mogu pohvaliti niti neki od najboljih europskih driblera.