NAPRAVIO JE GLUPOST / Temperamentni Hajdukovac dobio crveni karton već u desetoj minuti susreta, tako je svoju momčad skinuo s vodeće pozicije

Napadač LASK-a, koji je u prvih šest kola zabio šest golova vodeći je strijelac lige

4.9.2022.
20:01
Luka Stanzl/PIXSELL

U susretu sedmog kola austrijskog nogometnog prvenstva LASK i Ried su odigrali 1-1, a hrvatski nogometaš Marin Ljubičić dobio je crveni karton već u desetoj minuti susreta.

TOP FORMA /

Je li Hajduk pogriješio što ga je pustio? Sjajni napadač Ljubičić upisao gol i asistenciju u pobjedi LASK-a

TOP FORMA /

Napadač LASK-a, koji je u prvih šest kola zabio šest golova i vodeći je strijelac lige, "pocrvenio" je već u desetoj minuti.

Ljubičić je laktom udario braniča Rieda Lacknera, a sudac je nakon VAR pregleda 20-godišnjem Hrvatu pokazao crveni karton.

Mikić dobio minute

Domaćin je i s igračem manje poveo, u posljednjim trenucima prvog dijela zabio je Keito Nakamura. U 65. minuti je isključen i gostujući igrač David Ungar, a 12 minuta kasnije Ried je izjednačio golom Philippa Pomera.