PRAVDA ZA LUKITU! / Marca se unatoč kiksu naklonila Modriću: 'Ancelotti ga je izvadio, ali hrvatski majstor je zaslužio igrati do kraja'

''Na Bernabeu s razlogom u posljednje vrijeme bliješti Bellingham, ali onaj iza kojeg ostaju najljepše detalji gotovo je uvijek vječna desetka"

5.11.2023.
23:50

"Kraljevski klub" je lomio gostujući sastav, ali nije uspio slomiti Rayo koji je osvojio prvi bod na Santiago Bernabeu nakon 11 uzastopnih poraza.

SERIE A /

Gleda li Zlatko Dalić ovo? Momčad povratnika u reprezentaciju primila šokantne golove u sudačkoj nadoknadi i izgubila

SERIE A /

Posljednji bod u Realovom dvorištu Rayo je osvojio u ožujku 2000. godine odigravši 0-0, a nakon toga je nanizao 11 poraza uz razliku pogodaka 42-10.

Real je tijekom susreta imao 63 posto posjeda lopte, a uputio je 22 udarca prema suparničkim vratima pri čemu pet u okvir gola. S druge strane Rayo je uputio tek tri udarca, no niti jedan u okvir Kepina gola. Domaćin je imao i 11 kornera, a suparnik tek jedan. Međutim, nije pomoglo.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 69. minute kada je umjesto njega u igru ušao Rodrygo, a Marca je napisala sljedeće:

''Na Bernabeu s razlogom u posljednje vrijeme bliješti Bellingham, ali onaj iza kojeg ostaju najljepše detalji gotovo je uvijek vječna desetka. Luka Modrić je svojom vanjskom na polovici Raya pokazao da je opet bio igrač koji vrijedi ulaznice . Ancelotti ga je izveo u 69. minuti pri rezultatu 0:0, ali hrvatski majstor je svakako zaslužio igrati do kraja.'