Mandžukić zadivio navijače nebeskim skokom!

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru na startu drugoga dijela i vrlo brzo zaradio žuti karton.

3.4.2011.
22:31

U 28. kolu njemačkog prvenstva hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zabio je pogodak i svom Wolfsburgu donio domaći bod protiv frankfurtskog Eintrachta (1:1).

Mandžo je susret počeo na klupi za pričuve, no već na poluvremenu je zamijenio Brazilca Grafitea. U 51. minuti zaradio je žuti karton, a osam minuta kasnije Eintracht je poveo preko Meiera.

Kada se činilo da će to biti još jedna promašena partija hrvatskog reprezentativca, Mandžukić je u 85. minuti nebeski skočio na jedno ubacivanje Diega i glavom prebacio gostujućeg vratara za izjednačenje.

Bio je to drugi pogodak bivšeg napadača Dinama u ovoj sezoni, a čak je bilo upitno hoće li uopće igrati, jer ga je stručni stožer hrvatske reprezentacije pustio uoči ogleda s Francuskom kako bi zaliječio slomljeni palac.

Wolfsburg nakon 28. kola ima 28 bodova i nalazi na mjestu koje vodi u dodatne kvalifikacije za ostanak u Bundesligi.