Hrvatski napadač Mario Mandžukić bio je s golom i asistencijom junak gostujuće 2:0 pobjede svog Bayerna nad Stuttgartom u 19. kolu njemačkog nogometnog prvenstva.

27.1.2013.
19:43

Mandžukić je u 50. minuti zabio svoj 12. ovosezonski gol, a prvi Bayernov presjekavši povratnu loptu Stuttgartovog braniča Cristiana Molinara, a potom je predriblavši golmana poslao loptu u mrežu.

U 72. minuti je lijepo s desnog boka uposlio Thomasa Müllera u petercu, koji je ugurao loptu u mrežu za potvrdu 15. ovosezonske pobjede Bayerna i druge u isto toliko utakmica u nastavku sezone. Mandžukić je iz igre izašao u 88. minuti kada ga je zamijenio Mario Gomez. Bivši je napadač zagrebačkog Dinama u dvije Bayernove prvenstvene utakmice u nastavku sezone zabio tri gola.

Badelj je odigrao svih 90 minuta za pobjednički sastav. Ivo Iličević za HSV i Mateo Pavlović kod Werdera odgledali su čitav susret s klupe za pričuve.