MANCHESTER UNITED SLAVIO KOD EVERTONA: / Golčine Martiala i Lingarda, Vlašić odigrao cijelu utakmicu i razočarao navijače

"Sada možemo vidjeti zašto Vlašić nije igrao", komentirao je jedan od navijača

1.1.2018.
20:25

U posljednjoj utakmici dana u Premier ligi, Manchester United u gostima je pobijedio Evertona sa 2-0. Martial je načeo mrežu Pickforda u 57. minuti odmjerenim udarcem koji je odsjeo u gornjem desnom kutu. Isti taj kut, ali još ljepše, pogodio je u 81. minuti Lingard i tako postavio konačan rezultat.

Dobra vijest u ovoj utakmici je nastup Nikole Vlašića kojem je Sam Allardyce dao priliku od prve minute nakon što je naš mladi reprezentativac posljednje tri utakmice prosjedio na tribini. Odigrao je svih 90 minuta za momčad iz Liverpoola, ali navijači nisu zadovoljni njegovim nastupom večeras.

"Sada možemo vidjeti zašto Vlašić nije igrao. Potpuno je naivan i odustaje", napisao je jedan od navijača.

"Dakle svi smo željeli da Vlašić odigra utakmicu - i sada se svi slažemo da je sranje?", smatra drugi.