Petarda Chelsea, Gvardiol nastupio u minimalnoj pobjedi Cityja

Utakmice su završile pobjedama favorita

24.9.2024.
23:24
profimedia

Treće kolo engleskog nogometnog Liga kupa uspješno su u utorak apsolvirali premierligaši Manchester City, Chelsea, Aston Villa i Leicester.

OKTOBER-FEST PIJAN /

Nepobjedivi Topnik i brončani član Elfa teturao i bazdio po Oktoberfestu: Uhićen kad nije mogao ni napuhati

Manchester City je na domaćem terenu svladao drugoligaša Watford 2-1. Oba pogotka Manchester City je postigao u prvom poluvremenu, strijelci su bili Doku u petoj i Matheus Nunes u 38. minuti. Watford je do kraja tek stigao do počasnog gola kojeg je dao Ince u 86. minuti.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol je za domaćina igrao od 76. minute, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi domaćina.

Chelsea je s 5-0 svladao četvrtoligaša Barrow, a igrač utakmice bio je francuski igrač Nkunku koji je postigao tri gola. Jedan je dodao Neto uz autogol Farmana. Aston Villa je u gostima bila bolja od Wycombea s 2-1 uz golove Buendije u 55. i Durana iz jedanaesterca u 85. minuti. Jedini strijelac za Wycombe bio je Kone u 95. minuti.

Najteže je prolaz izborio Leicester koji je nakon gostujućih 0-0 kod Walsalla tijekom 90 minuta slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca s 3-0.

Liga kup, 3. kolo:

Chelsea - Barrow 5-0 (Nkunku 8, 15, 75, Farman 28-ag, Neto 48)

Manchester City - Watford 2-1 (Doku 5, Nunes 38 / Ince 86)

Walsall - Leicester 0-0, jedanaesterci 0-3

Wycombe - Aston Villa 1-2 (Kone 90+5 / Buendia 55, Duran 85-11m)

POGLEDAJTE VIDEO: Figo i Asanović zaigrali zajedno u humanitarnoj utakmici: Vatreni lakat plijenio pozornost