NAPETO JE BILO / Malo tko je uočio ova incidenta s derbija Uniteda i Liverpoola. Došlo je do sukoba igrača Redsa, a igrač Uniteda izveo je prljav trik

Nakon prvog i posljednjeg zgoditka dogodili su se incidenti

23.8.2022.
9:18
Youtube/ Printscreen

Nogometaši Manchester Uniteda upisali su važnu i veliku pobjedu u posljednjoj utakmici trećeg kola Premiershipa protiv Liverpoola. Crveni vragovi slavili su 2:1 na prepunom i uzavrelom Old Traffordu i bila im je to prva pobjeda ove sezone, dok Redsi još čekaju na svoju.

LUDILO NA ULICI /

Pogledajte totalni kaos u Manchesteru uoči derbija s Liverpoolom. Navijači prosvjeduju, ruše ograde i pale baklje

Sancho je doveo Manchester United u vodstvo u 16. minuti susreta prekrasnim golom, a Rashford je jednako lijepim povećao na 2-0 u 53. minuti, Jedini pogodak za Liverpool je postigao Salah u 81. minuti.

Nakon prvog i posljednjeg zgoditka dogodili su se incidenti. Prilikom prvog pogotka na utakmici, jedan od najboljih stopera današnjice, Virgil Van Dijk, pogriješio je i ponudio domaćinu veliku priliku, koja je na kraju i iskorištena.

Portugalac je riskirao

Kapetan Liverpoola, James Milner, pozvao je braniča na red i sve je završilo bez većih repova. Kad je Salah desetak minuta prije kraja dao gostima nadu da se mogu vratiti u utakmicu, Bruno Fernandes je osjetio da se tempo utakmice treba smiriti.

Uzeo je loptu u svoje ruke i nije ju ispuštao poprilično dugo vremena, iako su ga Firmino i Salah pritiskali da što prije preda loptu. Treba napomenuti kako je situacija za Portugalca bila riskantna jer je već imao žuti karton.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Manchester United je došao i do prvih bodova i na ljestvici se popeo na 14. mjesto. Liverpool koji iz prva dva kola ima dva boda nalazi se na 16. mjestu. Prvi je Arsenal sa stopostotnim učinkom u porva tri kola i devet bodova.