MAJSTORIJA BENZEME KAO SJAJNI ODGOVOR NA KRITIKE: / Ovako je Francuz bacio u očaj trojicu igrača i hladno - zabio!

Benzema slomio trojicu suparničkih igrača i zabio

7.11.2018.
22:09
AFP/Screenshot

Europski prvak Real upravo igra sjajnu utakmicu u Plzenu protiv domaće Viktorije. U susretu 4. kola skupine G Lige prvaka Kraljevi protiv Viktorije na poluvremenu vode 4-0. Na Doosan Aréni Benzema je zabio dva u 21. i 37. minuti, Casemiro je zabio glavom u 23., a Bale za 4-0 zabio je u 40. minuti na asistenciju Balea.

UŽIVO, REAL BEZ MODRIĆA UBIJA VIKTORIJU: Golovi sad padaju kao na pokretnoj traci; pogledajte ludnicu u Ligi prvaka

Posebno je bio lijep Benzemin pogodak za 1-0. Francuski napadač odgovorio je na kritike koje ga prate već duže vrijeme na račun svoje igre i to na sjajajn način, tako da je izbacio čak tri igrača iz "stroja" i hladno matirao vratara Viktorije. Ovako je to izgledalo.