HRVATI U LIGAMA PETICE / Majerov Rennes kiksao, Vatrenom samo 20 minuta: Erlić igrao cijeli susret u remiju

Toulouse je svoja tri gola postigao u prvom poluvremenu

12.2.2023.
15:50

Toulouse je u nedjelju kod kuće u utakmici 23. kola francuskog prvenstva sa 3-1 svladao Rennes.

'BOMBA' S MAKSIMIRA /

Dinamo plaća rekordu odštetu za mega pojačanje na samom kraju prijelaznog roka?

Toulouse je svoja tri gola postigao u prvom poluvremenu u razmaku od deset minuta. Za 1-0 je u 27. minuti zabio Ratao, na 2-0 minutu kasnije podiže Aboukhlal, a na 3-0 u 37. minuti Dallinga. U 55. minuti Rouault zabija autogol i smanjuje vodstvo Toulousea na 3-1. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer je ušao u igru za Rennes od 70. minute.

Nakon ove pobjede Toulouse se popeo na 10. mjesto i ima 32 boda, dok je Rennes peti sa 40 bodova.

Erliću 90 minuta

Udinese i Sassuolo su u nedjelju u utakmici 22. kola talijanskog prvenstva odigrali neriješeno 2-2.

Svi su golovi pali u prvom poluvremenu. Vrlo rano, već u prvoj minuti je domaćina u vodstvo doveo Udogie, ali su gosti uzvratili i za 1-1 je pet minuta kasnije zabio Matheus Henrique. Na 2-1 u 28. za Udinese zabija Bujol, a na kraju prvog poluvremena u sudačkoj nadoknadi za Sassuolo izjednačuje Perez.

Martin Erlić

Hrvatski nogometaš Martin Erlić je odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo. Nakon 22. kola Udinese je osmi sa 30 bodova, a Sassuolo 15. s 24 boda.