EUROPSKA LIGA / Majer zaigrao protiv Dinama prvi put nakon odlaska iz Zagreba: Hrvat je odigrao još jednu dobru utakmicu

Na ljestvici vode Rennes i Fenerbahče s po sedam, bodova, AEK ima tri, a Dinamo je još uvijek bez bodova

7.10.2022.
8:40
profimedia.hr

U susretu trećeg kola Europske lige u skupini B Rennes je pobijedio kijevski Dinamo s 2-1. Rennes je do pobjede protiv ukrajinskog sastava stigao u posljednjim trenucima susreta golom Desirea Douea. Francuski sastav je poveo u 23. minuti preko Martina Terriera na asistenciju Aminea Gouirija. Izjednačio je Viktor Cigankov u 33. minuti, a pobjednički gol Doue je zabio u 89. minuti.

NEOČEKIVAN SLUČAJ /

Dinamo potvrdio Emrelijevu suspenziju: Evo koji su daljnji postupci

Ponovno u akciji

Hrvatski veznjak Lovro Majer igrao je za Rennes do 64. minute, a za Vatrenogv je to bila pra utakmica protiv nekog Dinama nakon što je napustio Zagreb gdje je nosio dres hrvatskog prvaka i preselio u Francusku. U osmoj minuti je imao lijepu priliku, no pucao je pored gola. Do pogotka je mogao i u 27. minuti, pucao je s ruba kaznenog prostora, ali ponovo neprecizno.

U drugom susretu iz skupine Fenerbahče je pobijedio AEK Larnacu s 2-0 golovima Michyja Batshuayija (26) i Rafaila Mamas (80-ag). Na ljestvici vode Rennes i Fenerbahče s po sedam, bodova, AEK ima tri, a Dinamo je još uvijek bez bodova. Arsenal je u susretu 3. kola A skupine pobijedio Bodo/Glimt s 3-0. Golove su zabili Eddie Nketiah (23), Rob Holding (28) i Fabio Vieira (85).