DOBRA FORMA / Maestralna utakmica Vatrenog. Juranović upisao sjajnu asistenciju u novoj pobjedi Celtica

Juranović je ubacio prizemnu loptu u gostujući peterac gdje je najbolje reagirao Giakoumakis

21.8.2022.
18:57

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović bio je asistent za drugi pogodak Celtica koji je u susretu 4. kola škotskog prvenstva na svom terenu svladao Hearts sa 2-0 (1-0).

U posljednjoj, četvrtoj minuti sudačke nadoknade Juranović je ubacio prizemnu loptu u gostujući peterac gdje je najbolje reagirao Giakoumakis i postavio konačni rezultat. Inače, Celtic je poveo u 13. minuti golom Furuhashija na dodavanje Maede.

Gosti iz Edinburgha utakmicu su završili s devet igrača jer su pred kraj utakmice zbog dva žuta kartona isključeni Cochrane u 89. i Sibbick u prvoj minuti nadoknade.

Juranović je odigrao čitav susret za Celtic koji je na vrhu ljestvice s maksimalnih 12 bodova, dva više od drugog Rangersa, dok je Hearts četvrti sa sedam bodova.