Ma znali smo da smo to već vidjeli: Od koga je to Olmo 'ukrao' foru o kojoj se bruji

Dani Olmo oglasio se na društvenim mrežama nakon gola u debiju

28.8.2024.
10:00

Nogometaši Barcelone su nakon trećeg kola ostali jedina momčad s maksimalnim učinkom u novoj sezoni španjolske LaLige, a pobjednički pogodak za 2-1 na gostovanju kod Rayo Vallecana postigao je Dani Olmo u svom prvom seniorskom nastupu za katalonsku momčad.

KAKAV MAJSTOR /

Dani Olmo debitirao za Barcelonu i odmah zabio: Pogodak vrijedan pobjede namjestio mu je Yamal

Barcelona je i treći put u novoj sezoni pobijedila istim rezultatom, a drugi put je to učinila nakon što je prva primila gol. Unai Lopez je već u 9. minuti postigao vodeći pogodak za Rayo Vallecano. No, uslijedio je preokret u drugom poluvremenu, na početku kojega je Barcelonin trener Hansi Flick zamijenio Ferrana Torresa i ubacio Danija Olma, koji je prije deset godina napustio Barceloninu nogometnu školu, da bi se preko zagrebačkog Dinama i RB Leipziga ponovno vratio u matični klub.

Za izjednačenje se u 60. minuti pobrinuo Pedri. Barcelona je vjerovala da je već u 71. minuti došla do prednosti, ali je gol Roberta Lewandowskog poništen zbog prekršaja u začetku akcije. No, ono što nije uspjelo poljskom napadaču, u 82. minuti je napravio Olmo na asistenciju Laminea Yamala.

Bivši igrač Dinama nakon pobjedničkog gola na društvenim mrežama je napisao:

"Debi, pobjeda i…", pa je stavio emoji sata.

Zanimljivo, gol je proslavio pokazujući kao da ima sat na ruci, a foru je 'ukrao' od košarkaša Milwaukee Bucksa Damiana Lillarda koji je tako slavio kada je zabijao ključne poene u završnicima utakmica.

"Dugo sam maštao o ovom trenutku, ali ovo je tek početak", dodao je Olmo.