MA, KAKAV KRAJ KARIJERE: / Neuništivi Ivica Olić zabio i asistirao u prvom nastupu poslije zimske stanke

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivica Olić bio je strijelac za 1860 München u prvom kolu proljetnog dijela druge njemačke lige.

27.1.2017.
19:53
Screenshot

1860 München je ugostio Greuther Fürth i pobijedio s 2-1. Serdar Dursun je doveo goste u vodstvo u 13. minuti, a pred kraj poluvremena je domaćima izjednačenje donio Olić.

Četvrti gol sezone

Hrvatski 37-godišnji veteran bio je precizan s bijele točke. Golman Greuther Fürtha se bacio u pravu stranu, ali nije uspio zaustaviti Olićev udarac.

Olić je u 64. minuti imao lijepu priliku za drugi gol, no nije bio precizan. Ipak, domaćin je četiri minute prije kraja utakmice došao do pobjede golom Michaela Liendla na Olićevu asistenciju.

Iako je isticao kako bi se zbog problema s ozljedama mogao umiroviti već tijekom zime, Olić je odlučio nastaviti karijeru i već je u prvom nastupu nakon zimske stanke bio strijelac. Ovo mu je četvrti ovosezonski pogodak.