'MA BOLI ME ONA STVAR KAKO SMO IGRALI': / Dinamovac se malo zanio s izjavama nakon velike pobjede

Dinamo je u prvom poluvremenu bio nevidljiv, a momčad Nenada Bjelice nije stvorila niti jednu ozbiljnu priliku

27.8.2019.
23:54

Dinamo je u Norveškoj odigrao slabu utakmicu, međutim jedan briljantan potez Amera Gojaka osigurao je hrvatskom prvaku nastavak 'europske priče'.

Norvežani su poveli već u 11. minuti golom Davida Akintole koji je zabio odbijanac nakon što je Dominik Livaković obranio udarac Alexandera Soderlunda. Domaćin je u 44. minuti mogao anulirati zagrebački zaostatak, no Vegar Hedenstad je iz slobodnog udarca pogodio vratnicu.

Dinamo je u prvom poluvremenu bio nevidljiv, a momčad Nenada Bjelice nije stvorila niti jednu ozbiljnu priliku. U nastavku susreta gledali smo istu sliku sve do 71. minute kada je Amer Gojak prekrasnim pogotkom izjednačio na 1-1 i otvorio gostima vrata Lige prvaka.

27.08.2019., stadion Lerkendal, Trondheim, Norveska - Uzvratna utakmica doigravanja UEFA Lige prvaka, Rosenborg BK - GNK Dinamo. Emir Dilaver, Samuel Adegbenro. Photo: Jurica Galoic/PIXSELL

Boli ga ona stvar

Nakon utakmice pred novinare je izašao stoper Dinama Emir Dilaver koji je bio vrlo dobro raspoložen, možda i previše...

"Boli me ona stvar kako smo igrali. Dinamo je u Ligi prvaka, pa nek drugi gledaju. Ne zanima me kako smo igrali. Nekad smo igrali dobro pa nismo prošli. Znamo koliko ovo vrijedi i nitko se neće sjećati kako smo igrali, već da smo se plasirali u Ligu prvaka", rekao je Dilaver.