LIGUE 1 / Lyon novim porazom ostao prikovan za dno: Ćaleta Car zamijenio Lovrena

2.12.2023.
19:57

Nogometaši Lyona ostali su zakucani za dno Francuske lige nakon što su u 13. kolu izgubili kod Lensa 2-3.

REAKCIJE /

Španjolci se raspisali o skupini smrti s Hrvatskom: A nisu zaboravili ni Luku Modrića

REAKCIJE /

Lyon je poveo golom Jakea O‘Brina u 15. minuti susreta,a domaćini su izjednačili u 26. minuti preko Walter Saida. Przemislaw Frankovski je s dva gola (52, 74) riješio pitanje pobjednika.

Bivši Vatreni Dejan Lovren igrao je do 86. minute kada ga je zamijenio Duje Ćaleta Car.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.