DOMINACIJA U AUSTRIJSKOJ BUNDESLIGI / Vatreni nastavlja oduševljavati: Luka Sučić asistirao u pobjedi Salzburga, Roko Šimić ušao u igru u posljednjim minutama

RB Salzburg je prvi na ljestvici s pet bodova više od Sturma

5.11.2022.
22:32

U ogledu 15. kola austrijske Bundeslige nogometaši RB Salzburga su upisali novu pobjedu te su u gostima pobijedili Wolfsberger 2-1.

VODEĆI SU /

Nova briljantna utakmica Dalićeve velike mlade uzdanice. Vatreni upisao asistenciju u pobjedi Salzburga

VODEĆI SU /

Prednost od dva pogotka RB Salzburg je stvorio u prvom poluvremenu. Prvi pogodak gosti su dali u 17. minuti. Strijelac je bio Okafor, a asistent hrvatski nogometaš Luka Sučić. U 42. minuti Adamu je povećao na 2-0, dok je domaći sastav do kraja tek uspio smanjiti, a strijelac je bio Malone petnaest minuta prije kraja.

Sigurna prednost

Sučić je za austrijskog prvaka odigrao cijelu utakmicu, dok je Roko Šimić za goste u igru ušao u 86. minuti.

RB Salzburg je prvi na ljestvici, ima 36 bodova, odnosno pet više od Sturma koji ima utakmicu manje.