Poruka navijačima

13.10.2024.
16:20
Marko Prpic/PIXSELL

Hrvatska je u dramatičnoj utakmici u subotu upisala drugu pobjedu u skupini 1 elitne Lige nacija, u trećem kolu je na maksimirskom stadionu pobijedila Škotsku 2-1 (1-1) i s ta tri boda je u dobroj situaciji za plasman na završni turnir.

SVI SU TAMO /

Uzavrela atmosfera na Maksimiru, misteriozne navijačice u fokusu

Škotska je povela u 32. minuti golom Ryana Christiea, ali je samo tri minute kasnije izjednačio Igor Matanović, što je bio njegov premijerni pogodak u dresu hrvatske reprezentacije. Potpuni preokret se dogodio u 70. minuti kada je Andrej Kramarić zabio za 2-1. Bio je to Kramarićev 30. pogodak u hrvatskom dresu. Škoti su petoj minuti sudačke nadoknade uspjeli izjednačiti, autogol je zabio Kristijan Jakić, no to je nakon uključivanja VAR-a poništeno zbog zaleđa.

Hrvatska je nakon ove utakmice druga u skupini sa šest bodova, isto koliko ima i prvi Portugal, koji u kasnijem terminu u subotu igra protiv Poljske.

U nedjelju, dan nakon utakmice, na Instagramu se oglasio kapetan Vatrenih Luka Modrić. Objavio je nekoliko fotografija i napisao:

"Teško izborena ali važna pobjeda! Bravo Hrvatska!"

Ne propustite utakmice hrvatske reprezentacije u Ligi nacija uživo na Voyo, na kanalu Nove TV.

POGLEDAJTE VIDEO: Ines opisala dramu na kraju utakmice Hrvatske i Škotske:'Nakon šoka olakšanje...'