TAKO SE POZDRAVLJA KRALJ / Pogledajte trenutak u kojem se Luki Modriću naklonio cijeli stadion

Modrić je odigrao još jednu maestralnu utakmicu

13.9.2021.
9:23

U susretu četvrtog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Celtu Vigo sa  5:2, a za Kraljevski klub je do 79. minute igrao Luka Modrić.

Celta je vodila 1:0 i 2:1, ali nije izdržala. "Kraljevski klub" je u drugom poluvremenu zabio četiri gola za veliki preokret. Junak susreta bio je trostruki strijelac Karim Benzema (24', 46', 88'-11m), a golove za Real zabili su i Vinicius Junior (54') i Eduardo Camavinga (72'), dok su za Celtu golove postigli Santi Mina (4') i Franco Cervi (32').

Koliko moraš biti lud? /

Oni gledaju smrti u oči svaki put kad se odluče na takvo što: 'Ovo je zastrašujuće'

Dobio ovacije s tribina

Kapetan hrvatske vrste Luka Modrić igrao je do 79. minute, kada ga je zamijenio Asensio.

Modrić je odigrao još jednu maestralnu utakmicu. Kod pogotka Camivange sam je prešao gotovo cijelu protivničku polovicu s loptom, onda pucao, onako "modrićevski" vanjskom, ali obranio je to vratar Celte. Lopta se odbila do Francuza koji je pogodio praznu mrežu s par metara udaljenosti.

Luki se, tijekom njegovog izlaska s terena, naklonio cijeli stadion, ustali su i zapljeskali navijači na Santiago Bernabeuu. Taj trenutak možete pogledati OVDJE.