'LUKA JE OSTARIO U DVIJE MINUTE': / Ovo najbolje dočarava svu Modrićevu agoniju sinoć u Madridu

'Luka Modrić ostario je nekoliko mjeseci u dvije minute'

28.2.2019.
9:19

Malo smo surfali bespućima društvenih mreža i naišli smo na zanimljivu fotografiju i objavu, koja jako dobro dočarava raspoloženje Luke Modrića nakon trećeg gola Barcelone u sinoćnjoj uzvratnoj utakmici polufinala španjolskog kupa Kralja na Santiago Bernabeu.

LUKA MODRIĆ JE HIT NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: /

O ovom se potezu ne prestaje pričati ni dan nakon derbija

Nakon što je Luis Suarez u 72. minuti zabio penal panenkom, kamere su uhvatile kapetana Vatrenih i njegov izraz lica u tom trenutku, koji govori sve...

"Luka Modrić ostario je nekoliko mjeseci u dvije minute", napisao je jedan nogometni fan na Twitteru, aludirajući na to da su Katalonci postigli drugi i treći gol u kratkom razmaku.

Barcelona je izborila plasman u finale španjolskog Kupa kralja nakon što su u uzvratom susretu polufinala na Santiago Bernanbeu pobijedili Real Madrid sa 3-0 nakon što je prvi susret završio 1-1. Golove za Barcu zabili su Luis Suarez (50, 72-11m) i Raphale Varane (69-ag).

Bio je to već peti 'el clasico' u nizu u kojem Real nije uspio slaviti, pri čemu je Barca upisala tri pobjede, a dvije utakmice su završile bez pobjednika.