Liverpool i Chelsea su podijelili bodove u 34. kolu Premiershipa, bilo je 2:2. Utakmicu je obilježio napadač Redsa Luis Suarez!

22.4.2013.
8:41

Liverpoolovi navijači skočili su od sreće kada je Suarez zabio izjednačujući pogodak u šestoj minuti sudačke nadoknade.

No, isti je igrač zgrozio Otok nakon što je procurila snimka jednog detalja s utakmice. Naime, igrala se 74. minuta susreta, a zvijezda Liverpoola je ničim izazvana ugrizla za ruku svog čuvara, srpskog reprezentativca Branislava Ivanovića.

Nije to prvi eksces koji je Suarez napravio, ove je sezone već bio na meti kritika zbog rasističkog ispada prema igraču Uniteda Patriceu Evri. Očekuje se reakcija i kazna FA-ja!

"Duboko žalim zbog svojeg neoprostivog ponašanja tijekom utakmice protiv Chelseaja. Izdao sam ispriku i pokušao sam stupiti u konkakt s Ivanovićem kako bih mu se osobno ispričao. Također se ispričavam svom menadžeru, suigračima i svima koji su povezani s Liverpoolom, jer sam ih sve iznevjerio", izjavio je Suarez za službenu klupsku stranicu u ponedjeljak.

Ivanović najavio kako neće podnositi tužbu protiv Urugvajca. Nakon ogleda je Ivanović bio na policijskom razgovoru.