LUDILO, BRALE: / Torcida je napravila ludnicu za svoj 65 rođendan

Nogometaši Hajduka su u osmini finala Hrvatskog kupa s 5:1 svladali niželigaša Lekenik.

28.10.2015.
17:09

Navijačka skupina Hajduka Torcida danas slavi 65 rođendan, a njihov Hajduk im je kao rođendanski poklon darovao slavlje protiv Lekenika. No, ultrasima Bijelih pao je mrak na oči u 21. minuti. Naime, Lekenik je u spomenutoj minuti poveo pogotkom Dejana Živčića i razveselio domaće navijače.

U 31. minuti je dosuđen kazneni udarac za Hajduk kojeg je u izjednačenje pretvorio Mijo Caktaš, a dvije minute kasnije Anton Maglica je doveo Splićane u vodstvo. Maglica je u 54. minuti zabio i svoj drugi zgoditak, da bi Caktaš (84) i Ante Roguljić (85) u završnici ostvarili konačnih 5:1 za Hajduk.

VATRENO SLAVLJE: Pogledajte kako je Torcida proslavila svoj 65 rođendan

Svečano ozračje u znaku bakljade i dimnijade

Utakmica u Lekeniku je odigrana u svečanom navijačkom ozračju. Uoči utakmice, NK Lekenik je prigodnom porukom čestitao rođendan Torcidi. Na poruci je pisalo:

"Torcidi sretan 65. rođendan. NK Lekenik".

Kratko i jasno. I Torcida je imala svoj rođendanski šou za vrijeme utakmice. Pristalice Bijelih, koji trenutno uživaju u sjajnim igrama svojeg kluba koji drži čelo prvoligaške ljestvice, popali su veliki broj pirotehničkih sredstava, od baklji do dimnih kutija i stvorile navijački dekor u kojem domaći navijači Lekenika nisu navikli uživati.

U jednom trenutku, gusti zid dima prekrio je teren, a Torcida je bila rođendanski raspjevana.