LUDA UTAKMICA U EIBARU: / Jedna od najlošijih momčadi lige golom u 95. srušila španjolskog uglednika

Eibar pobijedio Villarreal s 2:1 postigavši pobjednički pogodak u petoj minuti sudačke nadoknade

31.10.2019.
21:44

U susretu 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva Eibar je u četvrtak navečer pobijedio Villarreal s 2:1 postigavši pobjednički pogodak u petoj minuti sudačke nadoknade. Eibaru je to tek treća pobjeda ove sezone, dok je Villarreal upisao četvrti poraz.

Domaćin poveo u 62. minuti

Domaćin je poveo u 62. minuti golom Kikea, izjednačio je Gerard Moreno u 88. minuti, a kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika, ukazao se Fabian Orellana.

MODRIĆ ZAČEPIO USTA KRITIČARIMA: /

Španjolci su ga otpisali (?), a on im je uzvratio; 'Bila je to čudesna predstava Don Luke'

U drugom susretu Mallorca i Osasuna su odigrali 2:2. Domaćin je dva puta vodio, no Osasuna je uspjela izvući bod.

Ante Budimir odigrao čitavu utakmicu

Domaćin je oba gola zabio iz kaznenih udaraca, Junior Lago je u 21. minuti zabio za 1:0,. a Salva Sevilla u 75. minuti za 2:1, dok su strijelci za goste bili Cardona (69) i Ruben García (77).

Za Mallorcu je cijeli susret odigrao Ante Budimir.

Fabian Orellana of SD Eibar during the match Real Betis v SD Eibar, of LaLiga, 2019/2020 season, date 8. Benito Villamarin Stadium. Sevilla, Spain, 04 Oct 2019., Image: 475190164, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except Japan, Spain, France and The Netherlands ***, Model Release: no, Credit line: pressinphoto / ddp USA / Profimedia

Barcelona vodeća

Na ljestvici vodi Barcelona sa 22 boda, Real Madrid ima 21 bod, a zatim slijede Granada, Atletico Madrid i Sevilla sa po 20 bodova, no Granada ima i utakmicu manje.

Zadnja tri mjesta koja vode u niži rang natjecanja drže Celta (9), Espanyol (8) i Leganes (5).

REZULTATI: Eibar - Villarreal 2-1 (Kike 62, Orellana 90+5 / Moreno 88) Mallorca - Osasuna 2-2 (Lago 21-11m, Sevilla 75-11m / Cardona 69, García 77)

U srijedu: Real Madrid - Leganes 5-0 (Rodrygo 7, Kroos 8, Ramos 24-11m, Benezema 69, Jović 90+1). Real Sociedad - Levante 1-2 (Jose 47 / Bardhi 25, Mayoral 40) Valencia - Sevilla 1-1 (Sobrino 81 / Ocampos 45+3) Athletic Bilbao - Espanyol 3-0 (Munain 4, 17, Gomez 79) Real Betis - Celta Vigo 2-1 (Emerson 8, Fekir 90 / Aspas 70-11m)

U utorak: Barcelona - Real Valladolid 5-1 (Lenglet 3, Vidal 30, Messi 34, 75, Suarez 77 / Olivas 15) Alaves - Atletico Madrid 1-1 (Perez 83 / Morata 70)