KVALIFIKACIJE ZA LP / Grci u sudačkoj nadoknadi osigurali 'pakao' u Ateni, Icardi ne prestaje 'trpati'

Icardiju je ovo treći gol u dvije utakmice, a zabio je dva za vikend Trabzonsoru Nenada Bjelice.

23.8.2023.
23:12

Nogometaši Brage su u prvoj utakmici 4. pretkola na svom terenu svladali Panathinaikos sa 2-1 (0-0).

TEŽAK DAN /

Utakmica u Ateni počela minutom šutnje, a kapetan Panathinaikosa emotivno je poručio: 'Zaustavimo to zauvijek!'

TEŽAK DAN /

Strijelci za domaće bili su Ruiz (51) i Djalo (74), a za goste je smanjio Mancini (90+5).

Tin Jedvaj odigrao je čitav dvoboj za Panathinaikos koji će svakako sljedeći tjedan mobilizirati atmsferu uoči uzvrata koji im može donijeti prestižnu skupinu Lige prvaka.

Šimić na klupi prvaka

Do prednosti pred uzvrat stigao je i Galatasaray koji je kao gost nadigrao Molde sa 3-2 (2-1). Domaći su poveli preko Ellingsena (8), gosti preokrenuli golovima Oliveire (25) i Icardija (29), na 2-2 poravnao je Haugen (56) da bi pobjedu turskom sastavu osigurao Midtsjo (90+3).

U preostalom dvoboju igranom u srijedu Maccabi Haifa i Young Boys su igrali 0-0, a Lorenco Šimić je ostao na klupi domaćih.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.