LOVREN ZABIO ODLIČAN POGODAK U DRAMATIČNOM SUSRETU: / Vatreni zabio za vodstvo, ali njegova momčad sve je prokockala

Lovren je u 48. minuti doveo Zenit u vodstvo od 2-1 odličnim udarcem glavom s osam metara

21.11.2020.
17:30

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Dejan Lovren bio je strijelac za Zenit iz Sankt Peterburga koji je u dvoboju 15. kola ruskog prvenstva odigrao 2-2 (1-1) na gostovanju kod Ahmata u Groznom.

Lovren je u 48. minuti doveo Zenit u vodstvo od 2-1 odličnim udarcem glavom s osam metara nakon ubačaja Douglasa Santosa. Bio je to drugi Lovrenov pogodak za Zenit u ruskom prvenstvu.

ST PETERSBURG, RUSSIA - OCTOBER 17, 2020: Zenit's Dejan Lovren heads the ball in the 2020/21 Russian Premier League Round 11 football match between Zenit St Petersburg and FC Sochi at Gazprom Arena. Peter Kovalev/TASS,Image: 564021158, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Inače, Zenit je poveo i sa 1-0 golom Kuzjajeva (16), na 1-1 poravnao je Berisha (26), a isti je igrač postigao i drugi gol za Ahmat iz kaznenog udarca u 53. minuti.

Lovren je odigrao čitav susret za Zenit, dok je svih 90 minuta u momčadi Ahmata odradio Zoran Nižić.

Zenit sada ima 31 bod, kao i vodeći CSKA iz Moskve koji će svoj susret 15. kola igrati u nedjelju na svom terenu protiv Sočija, dok je Ahmat peti sa 24 boda, jednim više od šestog Sočija.