NEĆE PA NEĆE / I bivši igrač Hajduka je zapeo na zadnjoj stepenici: Nije uspio doći do naslova Lige prvaka

Hajduk je napustio prije svega nekoliko mjeseci i već je imao priliku okititi se naslovom Lige prvaka

5.6.2023.
8:43
Profimedia.hr

Nažalost, to mu nije pošlo za nogom. Stipe Biuk i njegov Los Angeles FC, izgubili su u obje finalne utakmice CONCACAF Lige prvaka od meksičkog Leona. Prvo su na gostovanju poraženi s 2-1, a onda ih je meksički sastav porazio i na njihovom terenu s minimalnih 1-0.

KRAJ KARIJERE /

Ibrahimović šokirao nakon utakmice Milana: 'Došao je trenutak da kažem zbogom nogometu, a ne vama'

Mladi krilni napadač je u prvoj utakmici ušao u 60. minuti, a u uzvratu je zaigrao od 64. minute. Inače, otkako je došao, odigrao je svih 8 utakmica u tom elitnom natjecanju.

Podsjećamo, Biuk je u LA stigao za 6.5 milijuna eura, uz 1.5 milijun eura koji se mogu ostvariti kroz razne bonuse. Splićanima je i garantiranih 20% od sljedeće prodaje, što bi jednog dana moglo ovaj transfer učiniti najizdašnijem za splitski klub.

U dresu Los Angelesa, Biuk je dosad nastupio u 21 utakmici. Zabio je u dva navrata, a jednom je i asistirao.