NISU OBRANILI NASLOV / Los Angeles izgubio u finalu MLS-a: Stipe Biuk nije igrao u Americi već dva mjeseca

Columbus Crew novi je američki prvak nakon što je u subotu u finalu MLS-a kod kuće pobijedio branitelja naslova Los Angeles FC sa 2-1. To im je treći naslov prvaka

10.12.2023.
8:27
profimedia

Pobjedu Columbusu su osigurali Cucho Hernandez jedanaestercem u 33. minuti i Yaw Yeboah pogotkom u 37. minuti. Jedini gol za Los Angeles zabio je u 74- minuti Denis Bouang.

BROD KOJI TONE /

Rakitićeva Sevilla upisala novi poraz: Susret obilježila sporna odluka suca

To je za Columbus Crew treći naslov prvaka nakon 2008. i 2020. godine.

Mladi hrvatski reprezentativac Stipe Biuk u četiri utakmice MLS doigravanja nije odigrao niti jednu minutu.

Posljednji njegov nastup datira 8. listopada, kada se igralo posljednje kolo regularnog dijela sezone.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.