DEVET GOLOVA: / Nevjerojatna utakmica o kojoj će se pričati godinama!

Norwich i Liverpool su otvorili 23.

23.1.2016.
14:37

Opisati sve što se događalo na terenu bi potrajalo, tako da vam ostavljamo da uživate u devet golova nogometnih majstora. No, ukratko - Redsi su poveli golom Firmina, da bi do poluvremena preko Mbokanija i Naismitha domaćini okrenuli. Kada su iz jedanaesterca poveli na 3:1 u 54. minuti, činilo se da Liverpoolu nema spasa na gostovanju, a da će 'kanarinci' ostvariti važne bodove. Na kraju su ostali bez ičeg u potpuno ludoj završnici.

Henderson je u 56. smanjio na 3-2, da bi Firmino drugim golom na utakmici u 63. poravnao rezultat. Kada je James Milner zabio u 75. za potpuni preokret, armija navijača Liverpoola je pala u trans od sreće. Šok je stigao u drugoj minuti nadoknade Bassong je izjednačio na 4-4, a kada su se svi pomirili da je neodlučeni ishod najpravedniji nakon 90 minuta lude utakmice ukazao se Adam Lallana i natjerao i trenera Jurgena Kloppa da mu otrči u zagrljaj. Zato volimo nogomet. Uživajte u golovima!