LIVERPOOL POSTIGAO POGODAK KOJI NEĆETE MOĆI POGLEDATI SAMO JEDNOM: / Od ovog bolje ne može, ovo je umjetnost

U 35. kolu Premier lige nogometaši Liverpoola su u ponedjeljak u gostima svladali Watford sa 1-0, a pobjednički gol škaricama je zabio Emre Can u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+2).

1.5.2017.
23:01
Screenshot: Daily Motion

Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool. Bila je ovo je vrlo važna pobjeda za Redse i Dejana Lovrena koji vode veliku borbu za plasman u Ligu prvaka iduće sezone.

Liverpool je otpočetka zagospodario terenom i imao puno više od igre, a nagrada za premoć stigla je u drugom minuti sudačke nadoknade u prvom dijelu. Na ubačaj Lucasa Leive sjajno je reagirao njemački nogometni reprezentativac Emre Can koji je škaricama s ruba šesnaesterca neobranjivo pogodio za vodstvo koje su zadržali do kraja susreta. Liverpool je treći sa tri boda više od Manchester Cityja, koji ima utakmicu manje.