LIVERPOOL - HUDDERSFIELD 5-0: / Redsi postigli svoj najbrži pogodak u Premier ligi i nastavili mrtvu trku sa Cityjem

Nogometaši Liverpoola bili su uvjerljivi protiv Huddersfielda

26.4.2019.
22:58

Liverpool je s uvjerljivih 5-0 (3-0) svladao Huddersfield u prvoj utakmici 36. kola engleskog nogometnog prvenstva i ponovno zasjeo na vrh ljestvice s dva boda više i utakmicom više od Manchester Cityja.

Naby Keita je nakon 15 sekundi igre doveo Liverpool u vodstvo nakon pogreške obrane Huddersfielda i na asistenciju Mohameda Salaha, što je najbrži Liverpoolov pogodak u Premier ligi. Do kraja poluvremena momčad Jurgena Kloppa je preko Manea (23) i Salaha (45+1) došla do tri gola prednosti, a isti je dvojac pogocima u 66. i 83. minuti začinio 28. ovosezonsku pobjedu Liverpoola u Premiershipu i 28. poraz Huddersfielda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren se ponovno našao u početnoj postavi LIverpoola i odigrao cijelu utakmicu. Liverpool iz 36 utakmica ima 91 bod, a Manchester City 89 iz 35 utakmica. Momčad Pepa Guardiole u nedjelju (15.05) gostuje kod Burnleyja.