LIVERPOOL FURIOZNO UŠAO U NOVU SEZONU: / Redsi u prvom poluvremenu utrpali četiri komada, a onda im se dogodio ogroman peh

U petak navečer započela je nova sezona najatraktivnije lige na svijetu

9.8.2019.
23:01

Aktualni europski nogometni prvak Liverpool u prvoj je utakmici nove sezone engleskog prvenstva na svom Anfieldu uvjerljivo svladao novaka u Premier ligi Norwich City sa 4-1 (4-0).

MOĆNI REDSI OSTAVILI ENGLESKU LEGENDU U NEVJERICI: /

Za njega nema dileme tko će biti prvak

Liverpool je poveo autogolom Hanleya (7-ag), a porom su se u strijelce upisali Salah (19), VanDijk (28) i Origi (42), da bi poraz Norwicha ublažio Pukki (64). Loša je vijest za Redse što je 39. minuti prvi vratar Alisson napustio je travnjak zbog ozljede