LISICE ZARONILE DUBOKO U KRIZU: / Leicester izgubio od posljednje momčadi prvenstva, VAR im dodao sol na ranu

I s ova tri boda Norwich je ostao posljednji sa 21 bodom

28.2.2020.
23:35

Posljednji sastav engleskog nogometnog prvenstva Norwich City u susretu je 28. kola na svom Carrow Roadu svladao trećeplasirani Leicester City s minimalnih 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Lewis u 70. minuti. Loptu je u mrežu, doduše, poslao i Kelechi Ihaenacho u 51. minuti, no javio se VAR i poništio mu pogodak zbog igranja rukom. Lisicama je ovo četvrta uzastopna utakmica bez pobjede i drugi uzastopni poraz.