NE MOŽE GORE / Messijeva noćna mora u PSG-u se nastavlja, francuski klub objavio loše vijesti - Argentinac je ozlijeđen

Sve je krenulo nizbrdo za Lionel Messija

21.9.2021.
15:03

Početak karijere Lionela Messija u PSG-u nije mogao gore početi. U prve tri utakmice nije uspio upisati asistenciju niti pogodak, a sada je stigla vijest da se ozlijedio.

Klub je objavio da je Argentinac, koji je protiv Lyona dobio udarac u lijevo koljeno, podvrgnut pretragama koje su pokazale kontuziju. Zbog toga neće u srijedu putovati na gostovanje kod Metza. A kada će biti spreman još nije poznato. No više će se znati nakon novog pregleda koji će uslijediti za 48 sati. Ovo će samo dodatno otežati posao treneru Mauriciju Pochettinu, koji mora što prije uigrati Messija, Neymara i Mbappéa.

INCIDENT S LEOM /

Ne pamtimo kada smo vidjeli ovako bijesnog i nesretnog Messija. Ove fotografije danas obilaze svijet

Podsjetimo i na to da su nogometaši PSG-a u 6. kolu Francuske lige kod kuće srušili Lyon s 2-1 golom Maura Icardija u trećoj minuti sudačkog dodatka. U prvoj Messijevoj utakmici na Parku prinčeva Lyon je skoro pokvario slavlje domaćih navijača, pa su gosti vodili od 54. minute i gola Paquete. Neymar je izjednačio iz penala u 66. minuti, a u 93. je Icardi iskoristio dodavanje Mbappéa.

Ovu tijesnu pobjedu i ne baš preuvjerljivo izdanje pariške momčadi obilježio je i jedan sitan incident. Naime, Messi je izašao je u 76. minuti kako bi trener Mauricio Pochettino uveo Achrafa Hakimija, a Argentincu se to nikako nije svidjelo.

Messi je odbio dati ruku Pochettinu i nezadovoljno je gestikulirao prilikom izlaska.