NOVO RAZOČARANJE / Francuski prvak ni treći put zaredom nije uspio pobijediti pred svojim navijačima: Grbić primio gol, Bradarić ostao na klupi

Lille je nakon 15. odigranih kola tek 12. momčad na njestvici Ligue 1

27.11.2021.
21:17

Nogometaši aktualnog francuskog prvaka Lillea još su jednom u novoj sezoni propustili pobijediti pred svojim navijačima odigravši u 15. kolu 1-1 s Nantesom.

RASPLET EUROPSKE LIGE /

Kovačev Monaco pobijedio i osvojio skupinu, dalje ide i Bayer Leverkusen

Sve je dobro počelo za domaću momčad koju je u 9. minuti do vodstva doveo Turčin Burak Yilmaz. U 24. minuti je izjednačio Ludovic Blas. U 80. minuti je Lille imao kazneni udarac, ali je gostujući vratar Lafont obranio udarac Jonathana Davida.

Nije išlo ni s igračem više

Do kraja utakmice domaći su imali prednost igrača više na terenu, ali do pobjedničkog pogotka nisu stigli pa su treći put zaredom na svom stadionu Pierre-Mauroy odigrali 1-1.

Hrvatski reprezentativni vratar Ivo Grbić je branio za Lille, a Domagoj Bradarić je ostao na klupi za pričuve.

Lille je sa 18 bodova na 12. mjestu, a Nantes je s bodom više jedno mjesto ispred. Vodeći PSG ima 37 bodova.