HOĆE LI SADA DOBITI VEĆU PRILIKU KOD DALIĆA? / Hrvatski golgeter briljira u Švedskoj, ponovno je zabio i doveo svoj klub korak bliže Ligi prvaka

Čolak je u obje utakmice pretkola Lige prvaka postigao pogodak za Malmo

13.7.2021.
20:33

Švedski nogometni prvak Malmo plasirao se u drugo pretkolo Lige prvaka na krilima povremenog hrvatskog reprezentativca Antonia Čolaka koji se u obje utakmice protiv Rige upisao među strijelce.

Malmo je u prvom susretu pobijedio Rigu sa 1-0, a Čolak je pobjednički pogodak postigao u 50. minuti.

Osam golova u deset nastupa

U večerašnjem uzvratnom susretu je bilo 1-1, a Čolak je ponovo bio strijelac. Bivši napadač Rijeke zabio je vodeći pogodak na utakmici u 33. minuti, a izjednačio je Antonijs Černomordijs u 57. minuti.

Bio je to već osmi Čolakov pogodak u deset nastupa za Malmo otkako je u ožujku ove godine stigao na posudbu iz PAOK-a.

Napustio Grčku

Podsjetimo, bivši igrač Rijeke je u PAOK preselio u rujnu prošle godine, no u Grčkoj se nije najbolje snašao i novu priliku je potražio u Švedskoj.

Za hrvatsku reprezentaciju Čolak je nastupio jednom, 2020. godine.

U 2. pretkolu Malmo će igrati protiv pobjednika susreta HJK - Budućnost. Finski sastav je u prvom susretu slavio sa 3-1.