Kakva proslava gola! Mandžukićev nasljednik nastavio novi trend!

U susretu sedmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je u Munchenu deklasirao Hannover 4:0, dok je Borussija Dortmund kod kuće izgubila od HSV-a 0:1.

4.10.2014.
18:47

Golove za petu pobjedu Bavaraca ove sezone postigli su Robert Lewandowski (6, 38) i Arjen Robben (13, 79). Borussija je u Dortmundu neočekivano posrnula od HSV-a, a pogodak odluke zabio je Pierre-Michel Lasogga u 35. minuti.

Uz golove, Lewandowski se tijekom utakmice i dobro zabavljao s navijačima.

Bayer Leverkusen je kod kuće jedva izvukao bod protiv Paderborna odigravši 2:2. Gosti su vodili 1-0 i 2-1, no Bayer se u posljednjim trenucima utakmice spasio. Strijelci za 'apotekare' bili su Lars Bender (42) i Karim Bellarabi (90), a za goste Sueleyman Koc (20) i Moritz Stoppelkamp (87). Tin Jedvaj je igrao za Bayer do 82. minute.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Hoffenheim je pobijedio Schalke 2-1 i probio se na drugu poziciju sa 13 bodova, četiri manje od lidera Bayerna. Na trećem mjestu je Borussia Moenchengladbach sa 12 bodova. Borussija iz Dortmunda je tek na 13. mjestu sa sedam bodova.

Bayern - Hanover 4-0 (Lewandowski 6,38, Robben 13,79) Borussia Do. - HSV 0-1 (Lasogga 35) Bayer - Paderborn 2-2 (Bender 42, Bellarabi 90 / Koc 20, Stoppelkamp 87). Hoffenheim - Schalke 2-1 (Elyounoussi 13, Szalai 29 / Huntelaar 83) Werder - Freiburg 1-1 (Di Santo 31 / Darida 8-11m)

Redoslijed: 1. Bayern Munchen 17 2. Hoffenheim 13 3. Borussia M.12 4. Bayer Leverkusen 12 5. Mainz 10