KAKVO PODBADANJE / Leipzig zajedničkom fotografijom Joška Gvardiola i Erlinga Haalanda spustio zvijezdi Manchester Cityja

23.2.2023.
17:47

Leipzig i Manchester City su remizirali 1-1 u prvoj utakmici osmini finala Lige prvaka.

URNEBES /

Kakav šou u studiju: Legenda Manchester Cityja glumila našeg Joška Gvardiola, pogledajte na što je to sličilo

URNEBES /

City je poveo u 27. minuti nakon što su domaći igrači petljali na 30-ak metara od svojih vrata. Grealish je ukrao loptu, a i u nastavku akcije domaća obrana je bila traljava u svojim reakcijama. Sve je iskoristio Mahrez za dobro naciljani udarac i pogodak za 1-0.

Izjednačenje je uslijedio u 70. minuti. Nakon ubačaja Halstenberga gostujuću je obranu nadvisio hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol, koji je iskoristio i loše postavljanje Edersona te je glavom iz blizine zabio za 1-1.

Bio je to drugi ovosezonski pogodak Gvardiola u Ligi prvaka. Prvi je dao madridskom Realu u skupini.

Dan nakon remija u Leipzigu oglasio se njemački klub koji je objavio fotografiju Gvardiola i napadača Cityja Erlinga Haalanda uz zanimljiv opis:

"Jedan od najboljih mladih igrača Europe. I Erling Haaland."