HRVATI U BUNDESLIGI / Gvardiol bolji od Kramarića, Sosa upisao važnu pobjedu: Juranović se bori za Ligu prvaka

Joško Gvardiol je odigrao 60 minuta za domaće, a Andrej Kramarić 90 za goste.

29.4.2023.
17:51

Nogometaši Freiburga i Leipziga ostvarili su pobjede u 30. kolu njemačke Bundeslige, dok je u borbi za Ligu prvaka Uniona remizirao kod Bayera.

BIO BI PRAVO POJAČANJE /

Vatrenog traže engleski velikani: Jedna stvar bi mogla olakšati transfer

Freiburg je golom Japanca Ritsu Doana (54) slavio kod Koelna i s 56 bodova drži četvrto mjesto, zadnje koje vodi u Ligu prvaka. Isto toliko bodova, ali bolju gol-razliku na trećem mjjestu ima Union Berlin koji je odigrao 0-0 kod kuće protiv Leverkusena. Josip Juranović je odigrao cijelu susret za berlinsku momčad.

RB Leipzig je kod kuće slavio protiv Hoffenheima s 1-0 golom Francuza Nkunkua (38), te je peti s 54 boda. Joško Gvardiol je odigrao 60 minuta za domaće, a Andrej Kramarić 90 za goste.

Eintracht i Augsburg su odigrali 1-1, a Dion Drena Beljo je upisao 90 minuta za goste, dok su Kristijan Jakić (list) i Hrvoje Smolčić (koljeno) ozlijeđeni kod Frankfurta. Stuttgart je zabilježio važnu pobjedu 2-1 u borbi za ostanak prrotiv Borussije (M). Borna Sosa je odigrao cijeli susret za Stuttgart.