LEIPZIG NIJE USPIO POBIJEDITI EINTRACHT: / Arminija se uspjela maknuti iz zone ispadanja pobjedom nad Bayerom

Bayer je s 40 bodova ostao na šestom mjestu

14.3.2021.
18:02

Nogometaši RB Leipziga nisu uspjeli pobijediti na svom terenu Eintracht iz Frankfurta u dvoboju 25. kola njemačke Bundeslige koji je završio podjelom bodova 1-1 (0-0). Forsberg je doveo Leipzig u vodstvo u 47. minuti, a Kamada je u 61. minuti izjednačio na konačnih 1-1.

Nogometaši Arminije ostvarili su veliku pobjedu na gostovanju u Leverkusenu, gdje su svladali domaći Bayer s 2-1 i maknuli se iz zone ispadanja. Gosti iz Bielefelda poveli su u 18. minuti pogotkom Doana. Prednost Arminije udvostručio je Okugawa u 57. minuti. Počasni pogodak za domaće postigao je Schick u 85. minuti. Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj ostao je na klupi za pričuvne igrače domaće momčadi.

Bayer je s 40 bodova ostao na šestom mjestu, a Arminija je s 22 boda skočila na 15. poziciju. Hertha (21), Mainz (21) i Schalke (10) su ostali u zoni ispadanja iz Bundeslige. Vodeći Bayern ima 58 bodova, četiri više od drugoplasiranog RB Leipziga. Treći je Wolfsburg s 48 bodova, a četvrti Eintracht s 44.