LEGENDARNA PERUGIA IZBACILA PRVOLIGAŠA U KUPU: / Bitnu ulogu u senzaciji odigrao zaboravljeni Hajdukov supertalent

Perugia će u osmini finala igrati protiv Napolija

4.12.2019.
17:25

Nogometaši talijanskog drugoligaša Perugije izborili su plasman u osminu finala Copa Italia nakon što su na gostovanju priredili iznenađenje pobijedivši prvoligaša Sassuolo sa 2:1.

Bila je to utakmica u kojoj je Sassuolo imao desetak sjajnih prilika, no pobjeda je pripala gostima u čijim redovima je svih 90 minuta odigrao nekadašnji nogometaš Hajduka Andrija Balić.

Perugia, koja se nalazi na četvrtom mjestu Serie B, je povela u 10. minuti golom Pasqualea Mazzocchija, a sedam minuta kasnije već je bilo 2-0 nakon što je mrežu zatresao Hans Nicollusi.

MOŽE LI HRVATSKA PONOVITI USPJEH SA SVJETSKOG PRVENSTVA? /

Svi ignoriraju jedan ogroman problem. Mi nećemo, pa kud puklo...

Nevjerojatni promašaji

U nastavku susreta Sassuolo je nizao prilike i gotovo je nevjerojatno što su sve domaćini promašili. Pogodak nade zabio je Mehdi Bourabija iz slobodnog udarca u 82. minuti, no više od toga nije išlo.

Peruggia će u osmini finala igrati protiv Napolija.