LAMPARD SE ZAMJERIO NAVIJAČIMA JER JE OSTAVIO KOVAČIĆA NA KLUPI: / 'Samo osam minuta u Ligi prvaka?!'

Chelsea je pobijedio, ali na društvneim mrežama javili su se neki navijači Chelseaja koji su zamjerili Lampardu odnos prema Mateu Kovačiću

2.10.2019.
23:55

Chelsea je na gostovanju u drugom kolu razigravanja po skupinama Lige prvaka pobijedio Lille sa 2:1, a hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić većinu je susreta odgledao s klupe.

Bluesi su poveli u 22. minuti preko Abrahama, a izjednačio je Osimhen u 33. minuti. Chelsea je do tri boda stigao golom Williana u 78. minuti. Domagoj Bradarić nije nastupio za Lille, dok je Kova za goste zaigrao od 87. minute.

SAMOVOJSKA OPLEO PO VALVERDEU ZBOG RAKITIĆA: /

Objasnio očite razloge zbog kojih Hrvat mora igrati u Barci

Trener londonske momčadi Frank Lampard odlučio je krenuti u utakmicu s dvojicom zadnjih veznih. Igrali su od prve minute Kante i Jorginho.

Chelsea je pobijedio, ali na društvneim mrežama javili su se neki navijači Chelseaja koji su zamjerili Lampardu odnos prema Mateu Kovačiću. Većina navijača koji su spominjali Kovačića na Twitteru složili su se da ga je Lampard trebao uvesti prije, a neki kažu da je trebao nastupiti i od prve minute.