LAMPARD DONIO LOŠE VIJESTI CHELSEAJEVIM NAVIJAČIMA I POKLONICIMA HRVATA: / 'Kovačić neće igrati iduće dvije utakmice'

Neće mu biti lako s tribina gledati suigrače kako se bore za Ligu prvaka

3.7.2020.
19:29

Nogometaši West Hama svladali su u 32. kolu Engleske lige na svom stadionu četvrtoplasirani Chelsea s 3-2 i povećali šanse u borbi za ostanak. Pogodak koji je "čekićarima" donio vrijednu pobjedu polučio je Ukrajinac Jarmolenko u 90. minuti.

Chelsea je poveo preko Williana (42pen), da bi izjednačio Souček (45+3), a Antonio u 51. minuti doveo domaćine u vodstvo. Willian u 72. minuti poravnava, a u zadnjoj minuti Jarmolenko preciznim udarcem donosi pobjedu.

Mateo Kovačić je igrao za goste do 53. minute, a igru je napustio zog ozljede. A o čemu se radi u petak je otkrio trener Frank Lampard.

Chelsea Manager Frank Lampard shakes hands with Mateo Kovacic at full time Chelsea v Tottenham Hotspur, Premier League, Football, Stamford Bridge, London, UK - 22 Feb 2020, Image: 500356983, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications., Model Release: no, Credit line: Javier Garcia/BPI / Shutterstock Editorial / Profimedia

“Kovačić će najvjerojatnije propustiti iduće dvije utakmice jer je protiv West Hama ozlijedio Ahilovu tetivu", kazao je Englez.

Chelsea u subotu igra protiv Watforda na Stamford Bridgeu, a u utorak im slijedi gostovanje kod Crystal Palacea.

Izostanak Kovačića neće im niti malo pomoći u borbi za Ligu prvaka jer je Vatreni ove sezone jedan od najboljih igrača londonskog kluba.