SVAŠTA SE DOGAĐALO U LA LIGI / Prvaci na svojem terenu ostali bez punog plijena, Rayo Vallecano deklasirao Getafe, Alaves nastavio crni niz

Šim Vrsaljhko i Ante Budimir ostali su na klupama Atletico Madrida i Osasune

18.9.2021.
23:19

Nogometaši Alavésa i dalje su bez bodova u novoj sezoni. Nastavili su crni niz poraza, a u subotu su na domaćem terenu izgubili od Osasune sa 0-2.

TUŽNA SUDBINA VELIKE ZVIJEZDE /

Hrvati ga ne mogu smisliti, a jučer su mu zviždali i bukali na njegovom stadionu

Sve je riješeno u razmaku od sedam minuta. David García u 22. dovodi u vodstvo Osasunu, a pobjedu je potvrdio Roberto Torres u 29. iz penala. Hrvatski napadač Ante Budimir ostao je na klupi za pričuve Osasune.

Falcao se vratio

U prvoj utakmici subotnjeg programa 5. kola Primere Rayo Vallecano je na domaćem terenu svladao Getafe sa 3-0, pa su tako gosti i nakon pet kola bez bodova i na dnu tablice.

Domaćini su poveli u 9. minuti iz penala, a strijelac je bio Óscar Trejo. Za nove pogotke moralo se dugo čekati, do 78. minute, kada je vodstvo Rayo Vallecana povisio Pathé Ciss, a tri minute kasnije Radamel Falcao pogađa za 3-0.

Gosti su mogli doći do utješnog pogotka u 85. minuti, ali Enes Unal nije iskoristio penal.

Felix 'pocrvenio'

Atlético Madrid je kod kuće protiv Athletic Bilbaoa odigrao 0-0, s tim da je od Atlético od 78. minute imao igrača manje jer je Joao Felix dobio crveni karton.

Hrvatski branič Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica.