NE IDE PA NE IDE / Barcelona peti put zaredom kiksala protiv momčadi iz predgrađa Madrida

U prvom subotnjem susretu 14. kola španjolske La Lige nije bilo pobjednika, nogometaši Rayo Vallecana i Barcelone odigrali su u Madridu 1-1.

25.11.2023.
17:18

Rayo Vallecano je poveo u 39. minuti odličnim pogotkom Unai Lopeza koji je žestoko pucao s 30 metara te je precizno pogodio bliži kut nemoćnog vratara Barcelone Inake Pene.

ODRADILI POSAO /

Rijeka bez hrvatskih reprezentativaca slavila u Varaždinu: Pao je i autogol

Cijelo drugo poluvrijeme Barcelona je napadala i tražila izjednačenje, kao i potencijalni preokret. U 76. minuti odlično je s ruba šesnaesterca pucao Raphinha, ali je pogodio vratnicu, no nekoliko minuta kasnije ipak se zatresla domaća mreža.

U 82. minuti Balde je probio lijevu stranu, a ispred Lewandowskog je reagirao domaći igrač Lejeune, ali je nespretno zahvatio loptu i pogodio vlastitu mrežu. Mogla je Barcelona do kraja još jednom kreirati preokret, što je već uspijevala ove sezone, ali domaćin je sačuvao jedan bod.

Barcelona je ostala treća na ljestvici te ima bod manje od madridskog Reala i tri manje od Girone. Rayo Vallecano se popeo na osmo mjesto ljestvice.

U nedjelju se za prvoligaške bodove bore Villarreal - Osasuna, Real Sociedad - Sevilla, Cadiz - Real Madrid i Betis - Las Palmas, dok je posljednja utakmica 14. kola na rasporedu u ponedjeljak. Sastaju se Girona - Athletic Bilbao.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO