Rutinska pobjeda: Hrvatska u prvih 8 minuta zabila dva gola!

Poslije domaćeg poraza od Švicarske mladi hrvatski nogometaši do 21 godine vratili su se pobjedničkim navikama.

19.11.2013.
18:25

Hrvatska je u Puli pobijedila vršnjake iz Latvije s 3:1, čime je učvrstila prvo mjesto na ljestvici skupine 5 kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Podsjećamo da je dan ranije Ukrajina u gostima pobijedila Švicarsku što je odgovaralo igračima izbornika Nenada Gračana.

Utakmica protiv Latvije je praktički bila riješena u uvodnih deset minuta nakon kojih je već bilo 2:0 za Hrvatsku. Strijelci su bili Tin Jedvaj u 4. i Marcelo Brozović u 8. minuti iz jedanaesterca.

Dodatno je prednost Hrvatske povećao Stipe Perica u 33., dok je konačnih 3:1 postavio Igor Rey devet minuta prije kraja.

Na ljestvici Hrvatska ima 15 bodova iz šest utakmica, dok su prva pratnja Švicarci sa šest bodova manje, ali i odigranom utakmicom manje.