SKOK NA LJESTVICI / Bivši dinamovac zabio u velikoj pobjedi Eintarchta: Nakon samo 22 minute igre zabili su dva pogotka

Eintracht ovom pobjedom skočio na deveto mjesto sa 21 bodom

12.12.2021.
20:29

U posljednjem susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintarcht je u Frankfurtu pobijedio Bayer Leverkusen sa 5-2, premda su gosti nakon 22 minute vodili sa 2-0.

"Apotekari" su sjajno ušli u dvoboj i već nakon 22 minuta igre vodili su 2-0 golovima Patrika Schicka.

Kristijan Jakić

Međutim, Eintracht je do kraja poluvremena uspio izjednačiti, a strijelci su bili Tuta (24) i Jesper Lindstrom (30). Domaćin je okrenuo rezultat u 50. minuti golom Evana N'Dicka, a u 66. je za 4-2 zabio Kristijan Jakić. Konačnih 5-2 postavio je Djibril Sow u 76. minuti. Jakić je za pobjednički sastav odigrao cijelu utakmicu.

Na ljestvici vodi Bayern sa 37 bodova, šest više od Borussie Dortmund. Bayer Leverkusen je treći sa 27 bodova, dok je Eintracht ovom pobjedom skočio na deveto mjesto sa 21 bodom.