KRAMARIĆ PROZVAO JEDNOG OD NAJBOLJIH NAPADAČA NA SVIJETU: / Pogledajte što mu je poručio nakon svoje briljantne utakmice

Objavio je fotografije na kojima on izvodi jedanaesterac za svoj četvrti gol

27.6.2020.
22:45

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je četiri pogotka u 4-0 (2-0) pobjedi nogometaša Hoffenheima ostvarenoj u posljednjem kolu njemačkog prvenstva na gostovanju kod Borussije Dortmund, kojom su se plasirali u Europsku ligu.

KRAMARIĆ S 4 GOLA BORUSSIJI UŠAO U POVIJEST BUNDESLIGE I HRVATSKOG NOGOMETA: /

Nevjerojatno je što mu je sve uspjelo

Kramarić se nakon svoje briljantne partije oglasio na svojem Instagramu gdje je objavio fotografije s te utakmice na kojima se vidi kako izvodi jedanaesterac za svoj četvrti gol i stavio je opis: "Strah? Ne" te označio Roberta Firmina, jednog od najboljih napadača na svijetu koji igra za engleskog prvaka Liverpool.

Poput slavnog Brazilca

Firmino ne izvodi jedanaesterce na taj način, ali je poznat po tome da nekad puca ili dodaje dok gleda na drugu stranu.

Kramarić je protiv Borussije sva četiri pogotka postigao na drugačiji način, a najljepši je bio prvi, kad je u 8. minuti na povratnu loptu sa 20-ak metara pogodio ljevi kut pokraj nemoćnog vratara Buerkija. U 30. minuti se 'Krama' našao na pravom mjestu i skrenuo u mrežu udarac Skova za 2-0, što je bio rezultat na poluvremenu.

Golman ga 'pročitao', ali to nije bilo dovoljno

U 48. minuti, kad je Borussia krenula po pogodak, Kramarić je iskoristio otvoreni prostor u jednom kontranapadu, došao do kaznenog prostora u kojem se lažnjakom oslobio čuvara i po treći put svladao nemoćnog švicarskog vratara Buerkija.

Konačnih 4-0 Kramarić je postavio iz kaznenog udarca. Buerki je 'pročitao' njegov udarac, ali mu je lopta izmigoljila i ušla u mrežu.